Категорија

Инстаграмџија на неделата

regular

ИНСТАГРАМЏИЈА НА НЕДЕЛАТА @FABULOUSISFREEDOM

Фешн блогерките навидум постојано ни го освојуваат срцето со нивните беспрекорни Инстаграм профили. Оваа недела ви ја претставуваме Марија Стојковска, попозната како @fabulousisfreedom.

regular

ИНСТАГРАМЏИЈА НА НЕДЕЛАТА

Додека вчера ги бирав фотките на неделата случајно налетав на еден профил каде главен јунак во приказната е кафето 🙂

Да не бидам себична уметноста на @projcevski ќе ја споделам денес и со вас. Уживајте.

regular

ИНСТАГРАМЏИЈА НА НЕДЕЛАТА @itsdulce4

Понеделник, некој ќе рече најомразениот ден, иако тоа нема врска, ден како ден. Си листав фотографии додека патував утрово и традиционално за почеток на денот, што друго ако не фотки со кафе и појадок?

Во продолжение профилот на @itsdulce4 уживајте.

@instagraphy.net_