Таг

instagram

regular

Работи кои барем еднаш сте ги направиле на Инстаграм

Сигурно правите  сè за да имате инспиративен Инстаграм профил. Можеме со сигурност да потврдиме дека хаштазите #инстаграмџии #vscocam #instagraphytk #фотонаденот #rebornphoto редовно се наоѓаат на вашите фотографии и објавувате по нешто скоро секој ден за да го задржите текот.

regular

ИНСТАГРАМЏИИ – ИНТЕРВЈУ СО @DANIJELKOSTADI

Повторно е петок, а тоа значи дека е време за ново интервју. Овој пат, од краткиот разговор што го направивме со него, ќе го запознаете danijelkostadi и ќе дознаете нешто повеќе за неговата работа.

regular

ИНСТАГРАМЏИЈА НА НЕДЕЛАТА

Додека вчера ги бирав фотките на неделата случајно налетав на еден профил каде главен јунак во приказната е кафето 🙂

Да не бидам себична уметноста на @projcevski ќе ја споделам денес и со вас. Уживајте.

regular

ФОТКИ НА НЕДЕЛАТА

Yo, yo guys! Уште една недела е зад нас што значи дека е време за фотки на неделата. Вашата креативност и имагинација ми го направија изборот ужасно тежок, се надевам дека како за првпат завршив добра работа. И дека ќе уживате како во неделното попладне така и во мојот избор.

regular

ИНСТАГРАМЏИИ – ИНТЕРВЈУ СО @bojkovski

За време на своите средношколски денови тој ја открива својата прва љубов – Љубовта кон музиката. Подоцна за време на неговите студии при Економскиот факултет, Скопје, тој ја открива својата нова пасија – Пасија кон фотографијата.

@instagraphy.net_