Таг

инстаграмџии

regular

НАЈДОБРИТЕ ФОТКИ ЗА ЈУНИ ТАГНАТИ СО #INSTAGRAPHYTK

Како што пристигна летото, така пристигна и новиот дел на најдобрите фотографии за месец Јуни тагнати со #instagraphytk.

ПС. Рецепт за совршено лето е: латино журки – добри книги – кафе со мраз – плажа – мирис на масло за сончање- и добро ,,уловени” фотографии.

regular

Инстаграмџии – интервју со @venko.parkuera

Одамна немаме постирано интервју со инстаграмџија, па во потрага на Инстаграм го пронајдов инстаграмџијата Венко, чија што фотографија беше неодолив портрет на деца кои навидум изгледаат среќни.

regular

ИНСТАГРАМЏИИ – ИНТЕРВЈУ СО @SAMANDOVS

Ја имав честа моето прво интервју да биде со @samandovs. Како што можете да забележите на неговиот профил Стефан обожава да фотка на концерти и прави одличи мини серии од неколку фотографии кои доловуваат некоја интересна ситуација.

regular

ИНСТАГРАМЏИЈА НА НЕДЕЛАТА @itsdulce4

Понеделник, некој ќе рече најомразениот ден, иако тоа нема врска, ден како ден. Си листав фотографии додека патував утрово и традиционално за почеток на денот, што друго ако не фотки со кафе и појадок?

Во продолжение профилот на @itsdulce4 уживајте.

@instagraphy.net_